Producenci
Promocje
Tres Barras Y Ducha Wąż 913460912
Tres Barras Y Ducha Wąż 913460912
127,92 zł 102,34 zł
szt.
Tres  Max Bateria Umywalkowa 06220304
Tres Max Bateria Umywalkowa 06220304
1 348,08 zł 876,25 zł
szt.
  • promocja
  • promocja
  • promocja

Ideal Standard

Ideal Standard, jeden z największych producentów stylowych i innowacyjnych rozwiązań łazienkowych, prezentuje najnowszą i przełomową kolekcję produktów wyposażenie łazienki. Connect Space to seria ceramiki, mebli i wanien, która została zaprojektowana z myślą o stworzeniu idealnej łazienki, nawet w małych i trudnych w aranżacji pomieszczeniach.

Zaprojektuj przestrzeń z Ideal Standard

Projektowanie z myślą o użytkowniku i głębokie zrozumienie ergonomii w łazience to główny cel Ideal Standard. Rozwój produktów zorientowany jest na pomocy ludziom w stworzeniu ich idealnej łazienki. Łazienka musi sprostać wielu wymaganiom dostosowanym do nowoczesnego stylu życia. Musi być to przestrzeń odpowiednia zarówno do codziennego życia, jak i wypoczynku, relaksu lub zabawy.
Właśnie te zrozumienie wielu ról, jakie musi pełnić nowoczesna łazienka, stało się powodem przyznania projektantowi kolekcji Connect Space, Robin Levien, wielu nagród w dziedzinie projektowania. Niniejsza seria produktów zawiera rozwiązania do małych pomieszczeń, wąski design umywalek i toalet oraz wanny, których kształt umożliwia zastosowanie w trudnych do aranżacji przestrzeniach.

Meble, dostępne w kilku kolorach wykończenia, również mają skrócona odległość od ściany. Dzięki temu mieszczą się one także w mniejszych pomieszczeniach i nadają im wyjątkowych charakter. Takie innowacyjne podejście zastosowane jest we wszystkich produktach kolekcji Connect Space. Szafki pod umywalki są wyposażone w mechanizmy z systemem samo domykania, natomiast szuflady wysuwają się maksymalnie, aby zapewnić komfortowy dostęp do akcesoriów i przyborów toaletowych.

Małe szafki pod umywalki z drzwiami w kształcie litery L, otwierają się cicho i płynnie, nie utrudniając dostępu do pozostałej części łazienki. Natomiast lustra dodają w pomieszczeniu poczucie przestrzeni i światła. Umywalki Connect Space Cube mogą być skompletowane z postumentem, pół postumentem lub odpowiednimi meblami. Inteligentny design mebli ze zmniejszoną do 38 cm odległością od ściany pozwala w pełni wykorzystać dostępne w nich miejsce. Umywalki Connect Space o kształcie Arc i Sphere również są dostępne w kolekcji. Prawo i lewostronne umywalki Connect Space są przeznaczone do stosowania w najmniejszych łazienkach. Dzięki swojemu wąskiemu kształtowi i odpowiedniej szerokości 48 cm zastosowane wraz z szafkami efektywnie wykorzystują przestrzeń.

W kolekcji znajdują się miski toaletowe i bidety, natomiast kompakty WC dostępne są w wersji przylegającej oraz wyprofilowanej od ściany. Wszystkie miski toaletowe, zarówno wiszące, jak i stojące, oraz kompakty misa WC mają zmniejszona o 7,5 cm odległość od ściany, dzięki temu łatwiej można je zastosować w małych łazienkach. Z kolei misa WC kompakt narożny został zaprojektowany do pomieszczeń, w których nie ma możliwości zastosowania typowego typu rozwiązania.

Kształt wanien kolekcji Connect Space pozwala na użycie ich w każdej przestrzeni. Wanny asymetryczne w wersji lewej lub prawej są dostępne w długości 150 i 170 cm i mogą być uzupełnione o szklane ekrany, dzięki którym mają również funkcje prysznica. Wanny prostokątne występują w wariancie typowym oraz jako wanna dwustronna typu Duo, która jest w pełni komfortowa do kąpieli dla dwóch osób. Ponad to, szeroka gama ekranów wannowych Connect, które mają długość do 150 cm, pozwala zmienić każdą wannę prostokątna w funkcjonalny i komfortowy prysznic.
Robin Levien o serii Connect Space powiedział, że “umożliwia stworzenie pięknej łazienki również w małych pomieszczeniach co jest dużym wyzwaniem, gdyż średnia wielkość łazienki w Wielkiej Brytanii nie jest większa niż powierzchnia dużego łóżka”.

Produkty z serii Connect Space świetnie komponują się i mogą być łączone z innymi produktami serii Connect, dzięki temu mamy szeroki wybór w kreowaniu przestrzeni swojej łazienki.

Ideal Standard Ceraplan II - Nowa ulepszona kolekcja

Ciesząca się uznaniem kolekcja armatury Ceraplan, przeszła stylistyczny re-design. Nowa seria - Ceraplan III, prezentuje przystępną gamę produktów łatwo integrujących się z otoczeniem łazienki. Nowa kolekcja armatury zachwyca nie tylko wyglądem, ale jest również zaawansowana technologicznie. W jej ponadczasowym stylu kryją się rozwiązania sprzyjające oszczędzaniu wody i energii, dzięki czemu jest komfortowa, praktyczna i pomaga pięknie wykorzystać przestrzeń.

Baterie serii Ceraplan III wyposażone są w unikalny mechanizm pozwalający zaoszczędzić energię — BlueStart. Ze względu na to, że najczęściej używamy baterii umywalkowych w środkowym położeniu uchwytu i krótkich cyklach włącz-wyłącz, ciepła woda nie zdąży być zmieszana i wypłynąć z baterii. Dlatego też w bateriach BlueStart, w środkowym położeniu uchwytu regulatora, z baterii wypływ tylko woda niezmieszana tz. zimna. Dzięki temu unikamy niepotrzebnego podgrzewania wody w instalacji i oszczędzamy energię, wówczas gdy nie jesteśmy w stanie z niej skorzystać.

Nowe baterie Ceraplan III wyposażone są również w głowicę ceramiczną typu CLICK, która umożliwia ograniczenie zużycia wody do 50%. Podczas otwierania wody, podnosząc uchwyt do góry, w pewnej chwili napotkamy lekki opór, oznacza to że w tym momencie wypływ wody z baterii wynosi ok. 5 l na minutę. Jeśli podniesiemy uchwyt poza ten punkt, otrzymamy pełny przepływ wody w baterii, czyli do 9 l/min, zależnie od ciśnienia w instalacji.

Ceraplan III oferuje pełen zakres armatury do zastosowania w całym domu, baterie: umywalkowe, natryskowe, wannowe oraz kuchenne. Wszystkie baterie można
łatwo zainstalować zarówno w nowej, jak i modernizowanej łazience lub kuchni.

Ideal Standard Dea - ponadczasowa estetyka

Ideal Standard, jeden z największych producentów stylowych i innowacyjnych rozwiązań łazienkowych, prezentuje najnowszą i przełomową kolekcję produktów wyposażenie łazienki. Dea to seria ceramiki, mebli i wanien, która została zaprojektowana przez docenione i nagradzane studio projektowe Seymourpowell

Kolekcja Dea zapewnia idealne połączenie wysokiej jakości estetyki z wyjątkową funkcjonalnością i komfortem. W porównaniu do trendu ostatniej dekady, nawiązującego mocno do prostokątnych i minimalistycznych kształtów, miękkie i płynne linie Dea oferują swoim łagodnym wyglądem bardziej przyjemne doświadczenia. Aby użytkownik czuł się w łazience naprawdę komfortowo, jej styl musi być do tego odpowiednio przygotowany.

Luksusowe łazienki mają zwykle wyszukany, kreatywny design i wykonane są w najwyższym standardzie, często jednak bywa, że nie są wygodne pod względem użytkowym. Gdy umywalki są zbyt płytkie, woda pryska na boki, chlapiąc użytkownika, baterie o ostrych krawędziach, choć mogą mieć piękny design, również nie są przyjazne i praktyczne w użyciu. Dlatego też projektant kolekcji Dea, skupił się nie tylko na jej formie, ale i funkcji, dostarczając nam wyjątkowo pozytywne doświadczenia.


Źródłem inspiracji dla Dicka Powella, współzałożyciela studia Seymourpowell jest człowiek, „we wszystkim, co robimy, zaczynamy od człowieka”. „Łazienka to kameralne miejsce, które powinno mieć bardziej osobisty charakter, aniżeli geometryczną przestrzeń, prostą i pełną minimalistycznych kształtów. My określiliśmy to w serii Dea mianem „Przystępnego Piękna”. Słowo przystępne ma tutaj dwa znaczenia: luksusowe, ale nie ograniczone wyłącznie dla najbogatszych i dostępne w tym sensie, że użyteczne, praktyczne, wygodne i ergonomiczne. Zaskakujące jest to że słowo piękno, nie jest słowem zbyt często używanym przez projektantów, natomiast przemawia do nas w dwójnasób: po pierwsze jako klasyczny wzór o eleganckich, wyważonych proporcjach płynących z powierzchni linii, a po drugie, słowo to przywodzi nam na myśl poczucie delikatności i kobiecości, które jest bardzo ważne w intymnej atmosferze łazienki.”

Kolekcja Ideal Standard Dea wyróżnia się delikatnymi, charakterystycznie zaokrąglonymi liniami umywalek stojących w formie kolumny, typowych i nablatowych oraz toalet i bidetów. Szeroka gama tej serii daje wiele możliwości tworzenia indywidualnego i harmonijnego stylu, w łazience o dużej, jak i małej powierzchni. Każdy element w kolekcji Dea element kolekcji został starannie przemyślany pod kątem funkcjonalności i komfortu dla użytkownika. Wanny w kolekcji są równie imponujące, dzięki swym miękkim i naturalnym liniom, oraz smukłym rantom, wanna Dea wręcz zaprasza nas do kąpieli. Kształt wanien i ich wolnostojący charakter świetnie komponuje się z wolnostojącą wysoką baterią wannową Melange.
Umywalki Dea mają odpowiednia głębokość, dzięki czemu są doskonale funkcjonalne, natomiast ich zaokrąglony profil, również w połączeniu z szafką, zapewnia odpowiednią odległość i komfortową przestrzeń do korzystania z umywalki. Dodatkowo przestrzenie boczne umywalek mają wystarczająco dużo miejsca na szczoteczki, butelki i inne akcesoria toaletowe, dzięki czemu są one praktyczne i piękne.

Cała gama toalet jest dostępna w wersji stojącej oraz wiszącej wyposażonej w cienkiej grubości, luksusowe deski toaletowe. Delikatnie zaokrąglone linie, wąskie ranty, zintegrowane oświetlenie LED; system dźwiękowy na Bluetooth wbudowany w lustra; przestronne i łatwo dostępne meble, które ułatwiają utrzymanie w czystości i porządku całej przestrzeni łazienki. Każdy detal szafek łazienkowych został starannie przemyślany zarówno pod kątem elegancji, jak i uzyskania dodatkowego, w pełni funkcjonalnego i komfortowego miejsca. Wszystkie meble są dostępne w siedmiu wykończeniach kolorystycznych, które maja również różną fakturę powierzchni. Dzięki tak szerokiemu wyborowi dają pełnię wolność w wyrażeniu swoich indywidualnych upodobań, zachowując jednocześnie luksusowy wygląd.

Ideal Standard Tempo

Umywalki Tempo dostępne są w czterech rozmiarach 65cm, 60cm, 55cm i 50cm, do skompletowania z postumentem lub półpostumentem. Mniejsze umywalki 40 i 35 cm mogą być montowane samodzielnie lub z postumentem. Dodatkowo do wyboru jest umywalka wpuszczana w blat o szerokości 50 cm i umywalka półblatowa o szerokości 55 cm.
Ponad to w serii Tempo mamy do wyboru umywalki z powierzchniami bocznymi w dwóch rozmiarach, które świetnie prezentują się na kompaktowych szafkach łazienkowych. Meble Tempo oferowane są w trzech kolorystycznych wykończeniach, dzięki którym wnętrze łazienki wygląda atrakcyjnie i nowocześnie.

Kolekcja zawiera również oraz miski toaletowe w wersji wiszącej i stojącej, oraz WC kompakty, które mogą być skompletowane z wolo opadającymi deskami sedesowymi. Bidety proponowane są także w dwóch wersjach: wiszącej i stojącej.

Zdaniem Robina Levien „Inteligentne wykorzystanie małych pomieszczeń nie musi się odbywać kosztem kompromisu w ich stylu. Produkty Tempo potrafią przejść
metamorfozę, zmniejszając swoje rozmiary, dopasowują się do przestrzeni. Natomiast wolny od ostrych krawędzi design jest dobrym pomysłem dla tych, którzy cenią sobie praktyczność, bezpieczeństwo i relaks.

Produkty z kolekcji Tempo zostały tak zaprojektowane, aby można je było łączyć z meblami i armaturą innych serii Ideal Standard takimi jak Connect, Ceraplan III i Active.

Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz "Pulsu Biznesu" zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Ideal Standard International

Ideal Standard International jest jednym z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości wyposażenia łazienek do wnętrz prywatnych i publicznych. Prywatne przedsiębiorstwo, z siedzibą w Brukseli w Belgii, zatrudnia około 9000 osób i posiada 16 zakładów produkcyjnych, obsługujących ponad 100 krajów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Wykorzystując najnowsze technologie i współpracując ze światowej klasy projektantami, firma koncentruje się na opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań łazienkowych w wielu kategoriach produktów, takich jak: ceramika łazienkowa, baterie i armatura, kąpiel i wellness oraz meble i akcesoria. Jej produkty są sprzedawane pod silnymi międzynarodowymi i lokalnymi markami, takimi jak Ideal Standard, Armitage Shanks (UK), Sottini (UK), Porcher (Francja), Ceramica Dolomite (Włochy) i Vidima (Europa Wschodnia). Shanks (Wielka Brytania), Porcher (Francja), Ceramica Dolomite (Włochy) i Vidima (Europa Wschodnia).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl