Ideal Standard Intellimix - Bezdotykowe baterie

Ideal Standard Intellimix - Bezdotykowe baterie

Inteligentne i bezdotytykowe baterie to zdecydowanie jedna z największych innowacji ostatnich lat w branży armatury łazienkowej. Kolekcja Intellimix to nowy standard łazienek. Nadszedł czas, gdy utrzymanie higieny dokonać można bez żadnego wysiłku. Praktyczność, personalizacja, innowacja - stworzenie inteligentnej bezdotykowej baterii to znak czasów oraz wielki krok w drodze do zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się infekcji.

Ideal Standard Intellimix - Bezdotykowe baterie

Jakie są zalety baterii bezdotykowych?

Baterie bezdotykowe to innowacja, w której ciężko szukać wad. To nie tylko wygoda, takie rozwiązanie przynosi także wiele innych ważnych korzyści.

  • Oszczędność - taki rodzaj baterii zużywa około dwukrotnie mniej wody niż tradycyjny. Z oszczędnością wody wiąże się oczywiście oszczędność pieniędzy. Mniej płaci się zarówno za zużycie wody, jak i ewentualnie za ścieki. Woda wypływa jedynie wtedy, gdy wyczuje ruch. Nie trzeba pamiętać o zakręcaniu kurka, czego często zapomina się podczas np. mycia zębów. Dochodzi do tego także brak ryzyka zalania, ponieważ nie trzeba pamiętać o zakręcaniu wody.
  • Higiena - baterie bezdotykowe to rozwiązanie, dzięki któremu można łatwo zmniejszyć rozprzestrzenianie się zarazków. Nie trzeba dotykać kranu, by leciała woda, więc nie zostają na nim również żadne baktierie czy wirusy, co nie pozwala się im w konsekwencji roznosić.
  • Taka sama temperatura - dzięki takiej baterii temperatura wody jest zawsze taka sama jaka wcześniej zostanie tylko raz ustalona. Wygodne dostosowanie do osobistych preferencji pomaga w przypadku np. małych dzieci.
  • Nowoczesność - minimalistyczna forma to znak czasów, ale także aktualna moda. To także możliwość dopasowania do każdego wnętrza, co dodaje jeszcze większej swobody w wyborze.
  • Czystość - mniejsza powierzchnia to nie tylko mniej zarazków, ale także czystość. Brak elementów ozdobnych lub użytkowych to łatwość w utrzymaniu czystości, ponieważ nie trzeba już dotykać kranu, a potem zostawiać brzydkich śladów po palcach.

Ideal Standard Intellimix

Ideal Standard Intellimix - czas na nowoczesność

Baterie z serii Intellimix to definicja nowoczesności i wejścia w nowy etap w branży armatury łazienkowej. To inteligentne baterie bezdotykowe, które dozują zarówno wodę, jak i mydło, co pomaga w jak utrzymaniu jak największej higieny. Idzie za tym także zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się zarazków, a także uniknięcie zachorowań. To także wygoda oraz oszczędność - woda i mydło nie zużywają się w takich ilościach jak przy tradycyjnych bateriach, co zdecydowanie obniża koszty eksploatacji. Batieria Intellimix aż o 85% mniej wody w porównaniu do standardowych kranów jednouchwytowych. Co więcej, wszystkie zasoby można kontrolować za pomocą aplikacji obsługiwanej przez telefon. Zmiana ustawień mydła i wody, monitorowanie wydajności, ostrzeżenie o konieczności konserwacji - Ideal Standard Intellimix to rozwiązanie jutra.

Ideal Standard Intellimix

Gdzie można zastosować taką baterię?

Rozwiązanie idealnie nada się do łazienek i toalet z których korzysta wiele osób. Miejsca pracy takie jak biura, budynki gdzie goszczą ciągle nowy osoby tak jak hotele, czy otoczenie w którym trzeba szczególnie zachować prawidłową higienę, czyli restauracje oraz szpitale. To tylko niektóre przykłady, gdzie warto korzystać z bezdotykowych baterii. Nie wspominając już o bezpieczeństwie dla dzieci w szkołach oraz przedszkolach albo prostej oszczędności wody dla mieszkańców zwykłych domów. Baterie z serii Itellimix sprawdzą się w każdej sytuacji, ponieważ wszędzie trzeba dbać o zdrowie oraz środowisko.

Rozwiązanie, które jest ogromnie ważne dla zdrowia. To zminimalizowanie rozprzestrzeniania się wirusów oraz chorób, które bardzo łatwo się rozwijają. Baterie bezdotykowe są wielką korzyścią dla poprawy jakości życia, a także dla środowiska, ponieważ w parze ze zdrowiem idzie w tym przypadku także oszczędność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium