Ideal Standard Prosys

Ideal Standard Prosys TM

Firma Ideal Standard po sukcesie swoich stelaży i przycisków postanowiła wprowadzić zestaw rozwiązań prezentowanych pod nazwą ProSys. Ta kolekcja zawiera nowoczesne stelaże podtynkowe, stelaże natynkowe i nową kolekcję przycisków. Coś, czego nam brakowało. Nowe kształty i nowe kolory przycisków to coś, co przełoży się na uniwersalność zastosowania w różnych projektach. Dodatkowo seria ta rozwija nowe stelaże podtynkowe do bidetów wiszących i pisuarów, które coraz częściej znajdują swoje miejsce w łazienkach.

Stelaże podtynkowe Ideal Standard Prosys

W ofercie producenta mamy do dyspozycji klasyczne stelaże z kilkoma możliwościami głębokości zbiornika. Natomiast naszą uwagę zwrócił nowy produkt, czyli stelaż natynkowy Ideal Standard Prosys NeoX, będący mocną konkurencją dla stelaż wc Geberit Monolith.

NeoX™ moduł sanitarny

Jest to rozwiązanie przeznaczone do małych łazienek i takich pomieszczeń, w których nie możemy wykonać zabudowy. Jest to idealna alternatywa dla klasycznej zabudowy obudowanej płytkami. Mamy do dyspozycji dwie opcje wykończenia. Czarne oraz białe szkło na części frontowej i elegancką chromowaną obejmę. Rozwiązanie to jednym produktem zastępuję nam stelaż, zabudowę, płytki i robociznę. Wystarczy postawić, zamontować do ściany podłączyć rurę odpływową i wodę oraz miskę i toaleta jest gotowa do użytku.

 

Przyciski do spłukiwania

W ramach Prosys dostaliśmy szeroki wybór przycisków do stelaży. Znajdziemy tam klasykę, czyli przyciski mechaniczne, ale również przyciski w wersji elektronicznej, ze szklaną powierzchnią. Eleganckie, łatwe w czyszczeniu idealne do nowoczesnych wnętrz. Nowa technologia Smart Flush pozwalająca na dodanie do zbiornika odpowiedniego detergentu, pozwala na utrzymanie należytej higieniczności w łazience.

Akcesoria i pozostałe produktu

W ofercie Ideal Standard Prosys dostrzeżemy również niecodzienne produktu, takie jak specjalne ramy prysznicowe czy specjalne ramki montażowe do uchwytów i poręczy idealnych dla osób niepełnosprawnych. Ciekawostką jest również dostępność niskich stelaży, takich do montażu np. na poddaszach oraz samych zbiorników podtynkowych przeznaczonych do toalet stojących, ale takich, w których nie chcemy mieć na widoku zbiornika.

 

Oferta

Wszystkie produktu z ofert Ideal Standard Prosys są dostępne w naszym sklepie internetowym. W przypadku pytań prosimy o kontakt, a nasz specjalista dobierze odpowiednią armaturę do Państwa potrzeb, doradzi oraz wytłumaczy, które z rozwiązań będzie najlepsze. Chcesz urządzić całą łazienkę? Skontaktuj się z nami a przygotujemy indywidualną ofertę.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium