Ideal Standard Tesi — przegląd kolekcji

Ideal Standard Tesi — przegląd kolekcji

Ideal Standard Tesi to przykład niezwykle funkcjonalnej formy. Dynamiczny i smukły kształt dostosowany do stylu życia. Miękkie geometryczne linie w połączeniu z technologią Aquablade to powiew nowoczesności. Seria Tesi sprawdzi się idealnie w nowoczesnych wnętrzach o dynamicznej ekspresji.

Miski WC i bidety

Kolekcja Tesi oferuje miski WC w wersji wiszącej oraz stojącej. Najpopularniejszym wyborem jest Ideal Standard Tesi AquaBlade T007901. Ta wisząca miska z technologią spłukiwania AquaBlade sprawdza się idealnie w nowoczesnych łazienkach, zapewniając komfort użytkowania i higienę na najwyższym poziomie. Dzięki technologi Aquablade miska wisząca Ideal Standard Tesi T007901, przy każdym spuszczeniu wody, oczyszcza 95% powierzchni. Powierzchnia spłukiwania w miskach WC Ideal Standard Tesi to o wiele więcej niż w przypadku misek typu Rimless. Do misek Ideal Standard Tesi producent przewidział również deski sedesowe w wersji klasycznej lub wolnoopadającej. W tej kolekcji znajdziemy również korelujące stylem bidety wiszące, jak i stojące. Zestaw miska WC i bidet, dopełnią w pełni styl łazienki i zachowają spójność form.

ideal standard tesi t007901

Armatura łazienkowa

Aby dopełnić formy, w kolekcji Ideal Standard Tesi, znajdziemy szeroką gamę baterii umywalkowych, prysznicowych, czy bidetowych. Łącząc produktu z jednej serii, mamy pewność, że całość będzie do siebie pasować. Baterie wykonane są z mosiądzu, pokryte powłoką chromu, a każda bateria przed opuszczeniem fabryki przechodzi kontrolę jakości i szczelności. Najlepszym rozwiązaniem jest wyposażenie łazienki w produkty z tej samej kolekcji.

Armatura łazienkowa Ideal Standard Tesi

Meble łazienkowe i umywalki

Producent Ideal Standard przewidział również pełną kolekcję mebli łazienkowych i pasujących do nich umywalek. Zestaw mebli w połączeniu z armaturą z tej samej serii to gwarant spójności i oszczędności czasu. Wybierając produkty z serii Tesi, możemy tak dobrać wyposażenie, by pasowało do każdej łazienki w nowoczesnym stylu. Wybierając meble projektowane specjalnie pod serie Tesi, nie ma problemów z wymiarami, czy dopasowywaniem odpowiedniej armatury, czy umywalki. Całość skrojona na miarę. To, co wyróżnia meble i armaturę z serii Ideal Standard Tesi jest bezproblemowy i łatwy montaż.

Ideal Standard Tesi Meble łazienkowe

Podsumowanie

Najlepszą opinią i oceną produktów z serii Ideal Standard Tesi i technologi AquaBlade jest z roku na rok, rosnąca sprzedaż produktów z tej serii. Niezawodność i jakoś produktów to gwarancja wieloletniego użytkowania bez żadnych problemów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium