Pomysły na akcesoria łazienkowe

Jeszcze dwadzieścia lat temu projektowanie łazienek w nowoczesnych domach w Polsce opierało się na użyteczności i łatwości utrzymania, a względy estetyczne były drugorzędne. Tak więc łazienka nadal była najskromniejszym zakątkiem domu - użytecznym, ale nie rozrzutnym, niemal surowym w ogólnym braku dekoracyjnych ozdób. Ale dzięki szerokiej gamie akcesoriów łazienkowych, które są obecnie dostępne na rynku, łazienki nie są już postrzegane jako jedynie funkcjonalna przestrzeń do szybkiej i niezbędnej higieny osobistej. Jak każdy inny "ważny" obszar domu. Łazienka może być teraz starannie udekorowana, aby stać się wyznacznikiem dobrego smaku i wyjątkowej osobowości właściciela domu. Przyjrzeliśmy się najlepszym akcesoriom łazienkowym, które obejmują zakres od ultra-kwiecistego do całkowicie bohemicznych i do całkowicie minimalnych - omawiając wszystko pomiędzy - aby dostarczyć Ci wszystkich inspiracji, których potrzebujesz do następnej aktualizacji projektu łazienki.

czytaj całość »
Ideal Standard Prosys
Ideal Standard Prosys

Firma Ideal Standard po sukcesie swoich stelaży i przycisków postanowiła wprowadzić zestaw rozwiązań prezentowanych pod nazwą ProSys. Ta kolekcja zawiera nowoczesne stelaże podtynkowe i nową kolekcję przycisków. Coś, czego nam brakowało. Nowe kształty i nowe kolory przycisków to coś, co przełoży się na uniwersalność zastosowania w różnych projektach. Dodatkowo seria ta rozwija nowe stelaże podtynkowe do bidetów wiszących i pisuarów, które coraz częściej znajdują swoje miejsce w łazienkach.

czytaj całość »
Łazienki Inspiracje
Łazienki Inspiracje

Do małych łazienek zdecydowanie polecamy kabiny prysznicowe, czy to narożne, czy na całą szerokość łazienki. Zdecydowanie odradzamy łazienka z wanną, która zajmuję zbyt dużo przestrzeni. W interencie znajdziemy wiele aranżacji łazienki z wanną, lub z prysznicem.

czytaj całość »
Top 8 programów do projektowania łazienki.
Top 8 programów do projektowania łazienki.

Wiele osób urządzających lub remontujących mieszkanie, zastanawia się jak zaprojektować łazienkę.

Nie każdy umie rysować i wyobrazić sobie finalny efekt planowanej łazienki. Z pomocą idą programy. Umożliwią one nam w amatorski sposób zaprojektowanie i podgląd efektu planowanej łazienki.

O to nasza lista TOP 8 darmowych programów do projektowania łazienek.

czytaj całość »
Jaki odpływ liniowy wybrać?
Jaki odpływ liniowy wybrać?

Na odpływ liniowy decydujemy się zazwyczaj z powodów estetycznych, lub z powodu braku odpowiedniego brodzika do naszej łazienki, na przykład takiego o niestandardowych wymiarach.

Przy wyborze odpływu liniowego, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych cech.

czytaj całość »
Jaką umywalkę wybrać?
Jaką umywalkę wybrać?

Na rynku jest wielu producentów umywalek, i jeszcze większy wybór modeli i typów umywalek.

Przy projektowaniu łazienki musimy się zmierzyć z ważnym pytaniem: Jaką umywalkę wybrać?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl