Producenci
Promocje

Geberit jest liderem na europejskim rynku w branży produktów sanitarnych. Firma działa w ponad 70 krajach na całym świecie, z ośmioma zakładami produkcyjnymi w Szwajcarii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Austrii, Liechtensteinie, Włoszech, Portugalii i Chinach. Geberit od początku swojego istnienia stawiał nie tylko na jakość, ale także na innowacyjne rozwiązania. Wiele z tych innowacji wyznaczało i nadal wyznacza nowe standardy w branży sanitarnej, znajdując swoje zastosowanie w najnowocześniejszych obecnie łazienkach. Producent ten zdobył zaufanie milionów klientów, dzięki najwyższej klasie swoich produktów, a także wieloletniemu doświadczeniu.

Stelaże podtynkowe do WC - funkcjonalność i estetyka w Twoim mieszkaniu

W tej kategorii znajdziesz między innymi stelaże podtynkowe przeznaczone specjalnie do WC. Stanowią one konstrukcję, której głównym zadaniem jest podtrzymywanie sedesu, bidetu lub pisuaru. Wybierając stelaż podtynkowy, wybierasz nie tylko funkcjonalność w Twojej łazience, a także estetyczne efekty wizualne. Konstrukcje od firmy Geberit wykonane są z najlepszej jakości metalu, co zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Tworzywo to, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, odznacza się odpornością na uszkodzenia, a także wilgoć czy niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Stanowią one o wiele praktyczniejszą alternatywę dla stelaży natynkowych, gdyż są niemal niewidoczne. Chcąc zapewnić sobie jeszcze większy poziom wygody korzystania z łazienki, warto zaopatrzyć się również w odciąg zapachu czy też kostkarkę. Inwestując w tego rodzaju elementy wyposażenia łazienkowego, możesz cieszyć się świeżym zapachem w pomieszczeniu.

Przyciski spłukujące - ważny element każdej łazienki

Przyciski spłukujące to funkcjonalne akcesorium łazienkowe, które stanowi niezastąpiony element każdej spłuczki. Wybierając przyciski spłukujące od producenta Geberit, wybierasz najwyższą jakość w połączeniu z komfortem użytkowania. Firma oferuje szeroki wybór tego rodzaju elementów, wliczając w to przyciski mechaniczne, pneumatyczne, a także elektroniczne. Dzięki temu, każdy z klientów znajdzie model, który sprosta jego wymaganiom i oczekiwaniom. Te pierwsze, polecane są raczej do łazienek prywatnych, natomiast przyciski spłukujące w wersji pneumatycznej i elektronicznej staną się funkcjonalnym rozwiązaniem w przypadku łazienek publicznych. Przyciski spłukujące Geberit odznaczają się precyzyjnym wykonaniem, co gwarantuje ich estetyczny wygląd. Do ich produkcji zostały użyte tworzywa najlepszego gatunku, co zapewnia możliwość użytkowania przez długie lata, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej sprawności mechanizmu.

Toalety myjące - nowoczesne rozwiązania w Twojej łazience dla skuteczniejszej higieny

Oprócz tradycyjnych urządzeń i elementów wyposażenia łazienkowego, firma Geberit oferuje także toalety myjące. Urządzenia zostały wyprodukowane w oparciu o najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu zapewniają szeroki wachlarz różnorodnych funkcji. To wszystko gwarantuje higienę osobistą na najwyższym poziomie. Toalety myjące od Geberit odznaczają się intuicyjnym użytkowaniem, co zapewnia maksimum czystości przy jednoczesnym niewielkim wysiłku ich użytkownika. Swoim wyglądem przypominają one klasyczny sedes, a zbudowany wewnątrz mechanizm pozostaje niemal niewidoczny. Toalety myjące, produkowane przez firmę Geberit są doskonałym rozwiązaniem dla każdego, gdyż pozwalają one na pełną personalizację, w tym dostosowanie funkcji i strumienia wody do osobistych potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl