Filtruj
  • Cena

Szukaj

Tres - Tres Griferia

Tres  - Tres Griferia

Tres GRIFERÍA jest firmą rodzinną z ponad 50-letnim doświadczeniem, zajmującą się kompleksową produkcją i sprzedażą najwyższej jakości armatury łazienkowej i kuchennej, kolumn do hydromasażu oraz akcesoriów łazienkowych. Posiadając filie w Niemczech, Włoszech, Polsce, Francji, Zjednoczonym Królestwie i Portugalii oraz główną fabrykę o powierzchni ponad 30.000 m2 zlokalizowaną w Vallirana (Barcelona). Tres GRIFERÍA produkuje ponad 4.000 modeli armatury i jest jedną z wiodących firm w Europie. Jej cel jest bardzo jasny: obsługa, jakość i cena.

Cała produkcja odbywa się pod jednym dachem, w nowoczesnych zakładach, które są w stanie zapewnić stałą jakość i kontrolę nad całym procesem produkcyjnym. Ponadto, system zarządzania gwarantuje dostawy i minimalizuje zapasy klientów, dzięki czemu Tres jest wiodącą firmą w Europie, oferującą wysokiej jakości produkty dla komfortu użytkownika.

Cała gama produktów Tres zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. Styl i komfort oraz najnowocześniejsza technologia to jego priorytety, co czyni go optymalnym rozwiązaniem dla nowych trendów w kuchni i łazience.

Szeroki asortyment i wysoka jakość produktów Tres spowodowały ekspansję marki na całym świecie.

Ciągłe udoskonalanie obiektów, procesów produkcyjnych i technologii sprawiło, że marka Tres stała się jednym z wiodących hiszpańskich przedsiębiorstw w produkcji i sprzedaży tych produktów.

Duże, nowoczesne zakłady, które Tres otworzył w Vallirana (Barcelona) są świadectwem ciągłej ewolucji marki, zwiększania wydajności, obsługi i jakości w całej szerokiej gamie produktów.

Poznaj zalety systemu od marki Tres, który automatycznie reguluje temperaturę i przepływ wody.

Ile razy zdarzyło Ci się zaskoczyć nagłą zmianą temperatury wody podczas brania prysznica? Zbyt często zdarza się, że nagle i niespodziewanie (nie wspominając o nieprzyjemnościach) zaskakuje nas strumień zimnej lub gorącej wody, który psuje to, co miało być chwilą spokoju i relaksu pod prysznicem. Nasze baterie termostatyczne zapobiegną takiej sytuacji, ponieważ automatycznie mieszają ciepłą i zimną wodę, zapewniając stały strumień wody o pożądanej temperaturze. Jest to szczególnie przydatna funkcja dla pryszniców i wanien, ponieważ pozwala na włączanie i wyłączanie kranu bez wpływu na temperaturę wody lub jej przepływ, choć można ją znaleźć również w innych zastosowaniach. W tym artykule przedstawiamy główne zalety tego systemu. Czy chcesz wiedzieć, jakie?

- Baterie termostatyczne wyróżniają się tym, że utrzymują stałą temperaturę wody, nawet jeśli inny kran zostanie odkręcony, a ciśnienie wody spadnie. Fakt, że system precyzyjnie reguluje temperaturę może być bardzo praktyczny, zwłaszcza jeśli w domu są dzieci lub osoby wymagające szczególnej opieki, ponieważ zapewnia, że woda ma ustawioną temperaturę.

- System osiąga żądaną temperaturę niemal natychmiast i dokładnie, ponieważ posiada uchwyt o dużym promieniu obrotu do regulacji temperatury wody.

- Jest to system skalibrowany fabrycznie, ustawiony na 38 stopni i wyposażony w ogranicznik bezpieczeństwa. Ten środek jest szczególnie przydatny do zapobiegania wypadkom w domu, gdy kran jest używany przez dzieci lub osoby starsze. Jeśli chcesz uzyskać temperaturę powyżej 38°C, musisz nacisnąć przycisk i przekręcić uchwyt do końca.

- Zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo, nawet w przypadku przerwania dopływu zimnej wody. W takiej sytuacji system automatycznie odcina dopływ gorącej wody, zapobiegając wypadkom domowym i chroniąc użytkowników przed poparzeniem.

- Wewnętrzny wkład systemu, który charakteryzuje się wysoką niezawodnością, wykonany jest z syntetycznego materiału antywapiennego, dzięki czemu nie osadza się na nim kamień, a armatura kranowa ma dłuższą żywotność.

Wybierając markę Tres wybierasz wysoką jakość

Obecnie na rynku dostępna jest szeroka gama baterii termostatycznych, ale zalecamy, aby zainwestować w jakość i znaną markę, jeśli chcesz dobrze wybrać i cieszyć się tym praktycznym systemem w sposób bezpieczny i niezakłócony. Szeroka gama produktów termostatycznych oferowanych przez Tres, które wyróżniają się oszczędnością w zużyciu wody, bezpieczeństwem i łatwością obsługi, spełnia wszystkie wymagania funkcjonalne i dopasowuje się do każdej przestrzeni i układu:

- Tres łączy w jednym ergonomicznym elemencie sterującym wkład, który kontroluje przepływ wody i kieruje ją między wypływami. Baterie termostatyczne i wkłady Tres spełniają najsurowsze certyfikaty i przepisy, dzięki czemu są bezpieczne dla każdego konsumenta.

- Tres posiada system Touch-Cool®, który utrzymuje powierzchnię baterii w komfortowej temperaturze, pozwalającej na dotykanie i obsługę bez ryzyka poparzenia.

- Szybka reakcja wkładu termostatycznego na zmiany ciśnienia i/lub temperatury sprawia, że termostaty Tres zapewniają maksymalną oszczędność wody i energii. W zależności od wybranego modelu, baterie oferowane przez firmę Tres wyposażone są we wkład Instant77® lub wkład Instant57®, które zapewniają stały przepływ wody o pożądanej temperaturze.

- Opracowana przez Tres technologia EasyCLEAN® pozwala na czyszczenie wkładu, ułatwiając montaż i demontaż części bez utraty kalibracji.

- Jest to system retencyjny, który zapobiega cofaniu się wody lub refluksowi w wyniku utraty ciśnienia lub zmniejszenia dopływu i przepływu wody, zapewniając większe bezpieczeństwo i precyzję termostatycznej armatury kranowej.

- Zawory zwrotne są jednokierunkowe, pozwalają na przepływ wody tylko w jednym kierunku. Są one otwierane przez siłę cieczy poruszającej się w jednym kierunku, a zamykane przez efekt grawitacji wody próbującej powrócić w przeciwnym kierunku (przeciwny przepływ). Działanie sprężyny pomaga zamknąć zawór.

- Tres Grifería posiada szeroką gamę produktów termostatycznych, które automatycznie regulują temperaturę wody i natężenie przepływu, wykorzystując ten system zaworów zwrotnych. Posiadanie tych zaworów jest obowiązkowe. Są one montowane we wszystkich produktach termostatycznych podczas procesu produkcyjnego, ponieważ zapobiegają cofaniu się wody lub refluksowi spowodowanemu utratą ciśnienia lub zmniejszeniem dopływu i przepływu wody, zwłaszcza gdy jest to wymagane w celu uniknięcia mieszania się wody pochodzącej z różnych obiegów lub o różnej jakości i przeznaczeniu. Wszystko to wpływa na poprawę bezpieczeństwa, wydłuża żywotność produktu, pozwala uniknąć strat wody i niepotrzebnych napraw.

- Baterie termostatyczne Tres zapewniają bezpieczeństwo, jakość i niezawodność zgodnie z normą UNE-EN 1717, która określa również higieniczno-sanitarne kryteria ochrony przed skażeniem wody pitnej w instalacjach wodociągowych oraz ogólne wymagania, jakie muszą spełniać takie instalacje, aby zapobiec skażeniu spowodowanemu refluksem.

Są to modele, które można włączyć do najnowocześniejszych kuchni domowych, aby zapewnić im profesjonalną precyzję i technologię nowoczesnych restauracji i kuchni przemysłowych, przekształcając je w przestrzenie, które są znacznie bardziej praktyczne, bezpieczniejsze i łatwiejsze do czyszczenia.

Jest to uniwersalny typ kranu, z dwupozycyjnym wypływem wody, który umożliwia naprzemienne korzystanie z funkcji natrysku i delikatnego strumienia. Kran ten posiada jeden uchwyt, który reguluje przepływ i temperaturę wody. Krany te ułatwiają pracę w kuchni, ponieważ posiadają wysoki poziom wydajności obrotowej, co zapewnia całkowitą swobodę ruchów.

Półprzemysłowe baterie kuchenne, takie jak te oferowane przez Tres Grifería (nr ref. 1.30.493 i 1.30.485) są bardzo praktyczne i łatwe w użyciu: są wyższe niż zwykłe baterie - od 55 cm do 76 cm - i posiadają elastyczną i wyjmowaną wylewkę, która może obracać się o 360 stopni (do 1,5 m długości) i która posiada elastyczną i bardzo wytrzymałą sprężynę. Są bardzo zwrotne i precyzyjne, co pozwala nam dotrzeć do każdego zakamarka zlewozmywaka i ułatwia mycie oraz obsługę dużych garnków i patelni. Tego typu baterie polecane są do kuchni z dużą ilością miejsca lub do zlewozmywaków dwukomorowych, co sprawia, że idealnie nadają się również do wysp kuchennych. Można również wybrać jeden z tych modeli, jeśli masz kuchnię, która ma zarówno wysokie i niskie armatury; chociaż trzeba zwrócić szczególną uwagę na wymiary, aby upewnić się, że pasuje do armatury bez żadnych problemów.

Innym rodzajem półprzemysłowego kranu, który oferuje jeszcze więcej możliwości w codziennych pracach w kuchni, jest 2 w 1 (nr ref. 1.30.495 firmy Tres). Bateria ta została wyposażona w nieco krótszą, normalną wylewkę oraz elastyczny i rozciągliwy wąż z podwójnym strumieniem prysznicowym. Jego obsługa jest bardzo prosta dzięki dwóm niezależnym dźwigniom, które pozwalają na korzystanie z baterii w sposób standardowy z jednej strony i ze strumieniem prysznicowym z drugiej.


Kategorie

Promocja
31204-26231201-2

Tres Study Exclusive Zestaw Termostatyczna Wannowy Chrom 262.312.01

4637.10 zł3014.12 zł

Promocja
31132-06215001ac

Tres Study Exclusive Bateria Wannowa Trzyotworowa Stal 062.150.01.AC

4122.96 zł2679.92 zł

Promocja
31128-26215001

Tres Study Exclusive Bateria Wannowa Trzyotworowa Chrom 262.150.01

2498.13 zł1623.78 zł

Promocja
31124-26115001

Tres Study Exclusive Bateria Wannowa Trzyotworowa Chrom 261.150.01

2498.13 zł1623.78 zł

Promocja
31136-26247002

Tres Study Exclusive Bateria Prysznicowa Podłogowa Chrom 262.470.02

5660.46 zł3679.30 zł

Promocja
31152-26247001-1

Tres Study Exclusive Bateria Prysznicowa Podłogowa Chrom 262.470.01

5660.46 zł3679.30 zł

Promocja
32348-21118003ac

Tres Project-Tres Zestaw Wannowy Podtynkowy Stal 211.180.03.AC

2654.34 zł1725.32 zł

Promocja
32344-21118003

Tres Project-Tres Zestaw Wannowy Podtynkowy Chrom 211.180.03

1607.61 zł1044.95 zł

Promocja
32352-21118003bm

Tres Project-Tres Zestaw Wannowy Podtynkowy Biały Mat 211.180.03.BM

2654.34 zł1725.32 zł

Promocja
32436-21131201

Tres Project-Tres Zestaw Termostatyczny Wannowy Chrom 211.312.01

4266.87 zł2773.47 zł

Promocja
32428-21139501ac

Tres Project-Tres Zestaw Termostatyczny Natryskowy Stal 211.395.01.AC

6630.93 zł4310.10 zł

Promocja
32476-20635204ac

Tres Project-Tres Zestaw Termostatyczny Natryskowy Stal 206.352.04.AC

11985.12 zł7790.33 zł

Promocja
32460-20635202ac

Tres Project-Tres Zestaw Termostatyczny Natryskowy Stal 206.352.02.AC

9983.91 zł6489.54 zł

Promocja
32444-20635201ac

Tres Project-Tres Zestaw Termostatyczny Natryskowy Stal 206.352.01.AC

8146.29 zł5295.09 zł

Promocja
32432-21139502

Tres Project-Tres Zestaw Termostatyczny Natryskowy Chrom 211.395.02

3833.91 zł2492.04 zł

Promocja
32424-21139501

Tres Project-Tres Zestaw Termostatyczny Natryskowy Chrom 211.395.01

4018.41 zł2611.97 zł

Promocja
32472-20635204

Tres Project-Tres Zestaw Termostatyczny Natryskowy Chrom 206.352.04

7266.84 zł4723.45 zł

Promocja
32456-20635202

Tres Project-Tres Zestaw Termostatyczny Natryskowy Chrom 206.352.02

6052.83 zł3934.34 zł

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj