Producenci

Betonowe umywalki cieszą się coraz większą popularnością i trafiają do domów w całym kraju. Stanowią one mocny, funkcjonalny i stylowy punkt centralny dla każdego stylu łazienki.

Ponadczasowe umywalki betonowe

Przez tysiące lat cywilizacje i społeczeństwa wykorzystywały beton jako podstawowy materiał budowlany. Od mostów do budynków, konstrukcje betonowe istnieją jak okiem sięgnąć. Jednak beton nie jest ograniczony do świata zewnętrznego; jest to doskonały materiał budowlany dla elementów wewnętrznych.

Podczas projektowania nowej łazienki, jednym z najczęstszych obaw jest to, że wybierzesz styl, który stanie się przestarzały, jak trendy się zmieniają. Jednak wiedza o historii betonu powinna złagodzić te obawy - nigdy nie wydaje się wychodzić z mody!

Różnorodność betonu

Beton jest bardzo wszechstronnym materiałem i stał się powszechny w projektach łazienek. Czy Twoja łazienka jest duża czy mała, czy chcesz prostokątną, okrągłą, kwadratową lub wzorzystą umywalkę, beton może być odlany w dowolnym kształcie i może być barwiony, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby.

Podczas gdy wrażenia z betonu brzmią szorstko; gotowy projekt może pasować do różnych stylów wystroju domu; przemysłowy, farmhouse, nowoczesny i współczesny.

Trwałość umywalek betonowych

Umywalka betonowa jest znacznie bardziej trwała niż ceramiczne umywalki. Beton przyjmuje nadużycia bez bycia zużytym szybko więc betonowe umywalki mogą trwać do sześciu dekad, gdy dobrze utrzymane. To doskonała wiadomość dla Ciebie i Twoich przyszłych właścicieli domu, którzy będą czerpać korzyści z wysokiej jakości zlewu.

Łatwe w utrzymaniu

Konserwacja zlewu betonowego jest prosta: należy czyścić jego powierzchnię ciepłą wodą z mydłem tak często, jak w przypadku tradycyjnego zlewu.

Umywalki z betonu są bardzo odporne na uszkodzenia, dzięki ich sprężystej i mocnej naturze. W bardzo mało prawdopodobnej sytuacji, że uda Ci się wyszczerbić lub złamać zlew betonowy, naprawy są stosunkowo proste; możesz albo dostać fachowca, który naprawi szkodę, albo spróbować naprawić ją samodzielnie za pomocą wypełniacza do betonu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl